Ankara Bilgisayar Firması

Ankara bilgisayar firması konusunda uzun yıllardır sektör tecrübesi olan firmamız tarafından bireysel ve kurumsal müşterilerine hizmet vermektedir. Bilgisayar tamiri ve servisi konusunda güvenle hizmet alabileceğiniz firmamızdan yapılan tüm hizmetler garantilidir. Firmamızdan, sattığımız ürünle ilgili her türlü istek ve şikayetleriniz önemle değerlendirilecek ve çözüm en hızlı şekilde sağlanacaktır.

Ankara bilgisayar firması ayrıca adresinizde bakım ve onarım hizmeti vermektedir. Ofisinizde hizmet kapsamında network ve kablolama hizmetleri, kablosuz wifi sistemlerin kurulumu(Accespoint, router vs.) işletim sistemleri yüklenmesi, format, gerekli olan office uygulamaları, antivirüs uygulamaları, bazı tasarım ve çizim programlarının yüklenmesi, genel temizlik ve periyodik bakım hizmeti alabilirsiniz. Ağınızda dosya ve yazıcı paylaşımları, yeni aldığınız bilgisayar ve yazıcıların ilk kurulumları adresiniz de sizinle birlikte yapılabilmektedir.

Servisimize ürün göndermeden önce lütfen bizi 0 533 510 8727 numaralı telefondan arayarak arızalı ürünün marka, model ve sorun hakkında bilgi veriniz. Teknik servis personelinin uygun gördüğü durumlarda ürünü firmamıza gönderiniz. https://bilgisayaryaziciservisi.com

Ankara da ki ofisimizde şehir dışından gelen masaüstü bilgisayar, dizüstü bilgisayar, notebook, bilgisayarlarınızın yazılım ve donanım sorunları hızlı ve ekonomik şekilde çözülmektedir. Ofisimize gelen bilgisayar yazıcılar için ücretsiz arıza tespit yapılmaktadır. Arızası ve fiyat teklifi netleşen ürünler müşteri onayı sonrası onarım tamamlanarak müşteriye gönderilmektedir.

Ankara Bilgisayar Firması

Kargo ile gönderilen ürünler de Aras kargo ile ücretsiz kargo hizmetimiz vardır. Fakat arıza tespit sonrası verilen fiyat kabul edilmezse ürünü iade ederken kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.

Servisimize gönderilen bilgisayarların lcd ve led ekran değişimleri, harddisk ve ssd disk değişimleri, klavye değişimi, power jack, adaptör değişimi, batarya, kasa ve menteşe tamir ve değişimleri yapılmaktadır.

Yazıcı gurubunda servisimize gelen ürünlerde öncelikli baskı testleri yapılarak toner ünitesi, drum ünitesi, fırın ve diğer baskı elemanlarının tamiri ve onarımı mümkündür. Yine tamir edilen tüm ürünler aynı arızaya karşı 2 ay garantilidir.

Ürünü satın almak için e-ticaret mağazamızı www.dahaucuzuyok.com ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca 10 bin ürün ile bilgisayar,elektronik,petshop,ayakkabı,gümüş,iç çamaşırı gibi orjinal faturalı ürünleri kredi kartı ile satın alabileceğiniz mağazamız açılmıştır.

5 Bin elektronik ürünle güvenli alışverişleriniz için www.teknokale.com mağazamızı da ziyaret etmelisiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir