Bilgisayar Hastanesi Ankara

Bilgisayar hastanesi Ankara, yerinde teknik servis hizmeti, arızalı bozuk ürünlerin adresinizden alınması hizmetlerini vermektedir. Teknik bilgi için 0 533 510 8727

Teknik servis hizmetlerinde bilgisayar, notebook, yazıcı ve toner satış ve sonrasında tamir bakım kurulum yapılabilmektedir.

Bilgisayar Hastanesi Ankara

Bilgisayar Hastanesi Ankara teknik servis için ulaşan müşterilerine sorun odaklı ve kesin çözüm için fiyat vermektedir. Çözülmeyen sorunlar için servis ücreti talep edilmez. Teknik servis personelimiz müşteri adresinde sorunu çözecek ve servis formu ile sonlandıracaktır.

Bilgisayar Hastanesi teknik servis konusunda 20 yıllık birikime sahiptir. Her zaman etkili, hızlı ve dürüst olmaya gayret ediyoruz. Bu yüzden 15 yıllık müşterilerimizle bile hala çalışıyoruz. Hizmet verdiğimiz bazı referanslarımızı inceleyebilirsiniz.

Ankara Bilişim Teknolojilerine ait Bilgisayar,notebok,tablet,cep telefonu,yazıcı,tarayıcı,toner,bilgisayar parçaları,toplama bilgisayar ve binlerce üründen oluşan mağazasıyla 7/24 satış yapmaktadır. Ankara için satın alınan ürünler tarafımızdan teslim edilmektedir.

Mağazamızı ziyaret etmek için tıklayınız. 

Ayrıca Bilişim ürünleri, ayakkabı,iç giyim,gümüş ürünleri barındıran mağazamızda 10 bin karma ürün ile satışlarımız devam etmektedir.

Karma Mağazamızı ziyaret etmek için tıklayınız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir