Emek Bilgisayar Notebook Servisi

Emek Bilgisayar Notebook Servisi ofis, şirket ve ev kullanıcılarına bilgisayar notebook arızalarında yerinde teknik servis hizmeti vermektedir. Bilgi ve destek için T: 0 533 510 8727 bilgisayaryaziciservisi.com

Emek Bilgisayar Notebook Servisi
Emek Bilgisayar Notebook Servisi

Emek bilgisayar notebook servisi olarak marka ve model ayırmaksızın sistemlerinize yazılım yüklemeleri, kurulum, bakım, donanım yükseltme gibi hizmetleri hızlı ve etkili bir şekilde alabilirsiniz. Bilişim sektöründeki 18 yıllık tecrübemizle müşterilerimize teknik bilgi ve danışmanlık konularında yardımcı olmak için biz hep yanınızdayız.

Bilgisayarlarınızın arıza durumunda program yüklemelerinde format atma ve periyodik bakım, yerinde bakım taleplerinizde sizlere adresinizde ofisinizde evinizde hizmet veriyoruz.

Notebook laptop yada diz üstü bilgisayar almak istediğinizde ihtiyacınıza en uygun donanımı en iyi fiyatlarla alabilir adresinize teslim ve kurulum seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. 

Arızalı bozuk notebook ya laptoplarınızın lcd led kırık ekranlarını değiştirebilir, notebook klavyenizi yenileyebilir, disk değişimleri, ram ilavesi ve donanım yükseltmeleri için destek verebiliriz. Laptoplarınızın çöken virüs bulaşan windows işletim sistemlerini yeniden kurarak gerekli tüm yüklemeleri yapabiliriz.

Markası, modeli, donanım özellikleri ne olursa olsun masa üstü bilgisayar ve oem parçaları yani, atx kasa, anakart, işlemci, ram, hard disk, ssd disk, ekran kartı, dvd yazıcı, monitör, klavye mouse, hoparlör gibi donanım ürünlerini ister telefonla ister web sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz. Ayrıca 10 bin ürün ile bilgisayar,elektronik,petshop,ayakkabı,gümüş,iç çamaşırı gibi orjinal faturalı ürünleri kredi kartı ile satın alabileceğiniz mağazamız www.dahaucuzuyok.com açılmıştır.

5 Bin elektronik ürünle güvenli alışverişleriniz için www.teknokale.com mağazamızı da ziyaret etmelisiniz.

Emek bilgisayar ve notebook servisi alabileceğiniz cadde ve sokaklar;

  • Abdullah Gadbulla Tukay Caddesi bilgisayar notebook servisi.
  • Bişkek Caddesi bilgisayar notebook servisi.
  • Bosna Hersek Caddesi bilgisayar notebook servisi.
  • Hakkı Turayliç Caddesi bilgisayar notebook servisi.
  • Kazakistan Caddesi bilgisayar notebook servisi.
  • Kırım Caddesi bilgisayar notebook servisi.
  • Bahçe Sokak bilgisayar notebook servisi.
  • Doç. Dr. Bahriye Üçok Sokak bilgisayar notebook servisi.
  • Mustafa Abdül Cemil Kırımoğlu Sokak bilgisayar notebook servisi.
  • Şehit Yavuz Ogün Sokak bilgisayar notebook servisi.